Informacija klientams tel.: (8 - 611) 30 026 / Adresas: Žagarės g.14, LT-84120 Kalnelio km., Joniškio raj.

MB "Valles argenti"
Kontaktinis tel.: (8 - 611) 30 026
El.pastas: info@durumeistrai.lt
Mūsų adresas: Žagarės g. 14, LT-84120, Kalnelio k., Joniškio raj.


Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame
Dirbame visoje Lietuvoje


"Durų Meistrai" projektuoja ir gamina:
Medinės vidaus durys
Medinės lauko durys
Faneruotos vidaus durys
Dažytos MDF vidaus durys
Vidaus durys su stiklu

Pastaba klientams:
Šarvuotų durų negaminame

grįžti atgal

Apie "Durų meistrai"

Nestandartinių vidaus ir lauko durų projektavimas ir gamyba

MB “Valles argenti” (prekinis ženklas "Durų meistrai") gaminamos produkcijos ir prekybos spektrą apima - vidaus ir lauko durys, medinės durys iš natūralios ekologiškos medienos (ąžuolas, uosis, pušis), eko faneruotos durys, dažytos MDF durys, vidaus durys su dekoratyviniu stiklu.

Gaminame nestandartinių matmenų vidaus ir lauko duris pagal individualius užsakymus. Klientams taip pat siūlome platų durų rankenų, dekoratyvinių durų stiklų bei furnitūros pasirinkimą. Klientai durų spalvą gali rinktis iš plačios spalvų gamos pasirinkimo. Visiems gaminiams suteikiame ilgalaikes garantijas.
 

Mūsų patirtis ir gaminamų durų kokybė

Šiuo metu MB "Valles argenti" įmonėje dirba 12 specialistų komanda, kurie projekuoja, gamina ir montuoja įvairaus tipo ir matmenų vidaus ir lauko duris.

Mūsų darbuotojai yra sukaupę ilgalaikę darbo durų gamybos sferoje patirtį, todėl galime pasiūlyti įvairius sprendimus ir rasti optimaliausią sprendimą net pačiam išrankiausiam užsakovui.

Kitas mūsų padalinys "Laiptų meistrai" taip pat projektuoja ir gamina medinius laiptus gyvenamiesiems namams. Užsisakant duris ir laiptus kartu galimybė suteikti nuolaidą. Daugiau informacijos rasite www.laiptumeistrai.lt

Durų gamybos cechas ir technologijos

Reiktų būtinai paminėti, kad turime savo nuosavas gamybines patalpas, todėl duris gaminame be tarpininkų, kas užtikrina geriausią durų kainą rinkoje.

Dar daugiau, turime įsigiję modernias medžio frezavimo CNC stakles, todėl užsakovams galime pasiūlyti įvairaus dizaino ir stiliaus duris su įvairaus dydžio ir matmenų dekoraciniais elementais.

Svarbu: Medieną ir medžiagas durų gamybai perkame tik iš praktikos patikrintų tiekėjų, kurie užtikrina durų ir priedų, susijusių su durimis aukštą kokybę. Mūsų pagamintoms durims suteikiame garantijas.

Bendradarbiavimas ir verslo galimybės

Esame suinteresuoti masinės gamybos "verslas - verslas" užsakymais. Esame atviri įvairiems pasiūlymams ir mielai apsvarstytumėme visas bendradarbiavimo galimybes. Dėl bendradarbiavimo prašome kreiptis nurodytais konktaktiniais duomenimis. Mums priklauso prekiniai ženklai Durumeistrai.lt ir Laiptumeistrai.lt.

Mūsų gamybos cechą rasite

Turite klausimų? Klauskite. Atsakysime.

Informacija klientams: (8 - 611) 30 026
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@durumeistrai.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

x
Užklausos / užsakymo forma
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Artimiausiu metu su Jumis susisieksime telefonu arba atsakysime el.paštu.
*
*
*