Informacija klientams tel.: (8 - 611) 30 026 / Adresas: Žagarės g.14, LT-84120 Kalnelio km., Joniškio raj.

MB "Valles argenti"
Kontaktinis tel.: (8 - 611) 30 026
El.pastas: info@durumeistrai.lt
Mūsų adresas: Žagarės g. 14, LT-84120, Kalnelio k., Joniškio raj.


Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame
Dirbame visoje Lietuvoje


"Durų Meistrai" projektuoja ir gamina:
Medinės vidaus durys
Medinės lauko durys
Faneruotos vidaus durys
Dažytos MDF vidaus durys
Vidaus durys su stiklu

Pastaba klientams:
Šarvuotų durų negaminame

grįžti atgal

Kokias duris pasirinkti

Vidaus durys iš natūralaus medžio masyvo. Kodėl?

Medinės vidaus durys iš medžio arba dar kitaip vadinamos natūralaus medžio masyvo durys, kurių dalys (varčia ir/arba užpildas) yra įprastai pagamintos iš vientisų medžio masyvo dalių. Dažniausiai tam yra naudojama tokia mediena kaip uosis, ąžuolas ir pušis. Visos šios medienos rūšys yra ilgaamžės.

Uosines ir ažuolines vidaus duris užsakovai renkasi, kai nori prabangos ir solidumo. Dar daugiau, šios medienos rūšys ypač atsparios mechaniniams pažeidimams.

Pušines vidaus duris užsakovai renkasi rečiau, nes durys pagamintos iš šios medienos turi daug šakų (neretai jos yra dažomos akrilu) ir yra mažiau atsparios mechaniniam poveikiui.

Medinės vidaus durys gali būti komponuojamos su įvairaus dydžio, spalvos ir rašto stiklo užpildais. Dar daugiau, ant medinių durų taip pat galima išfrezuoti įvairius raštus ar dekoracinius elementus.

Vidaus durų iš natūralaus medžio masyvo savybės

Medinės durys iš natūralios ekologiškos medienos itin pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Net jei ir medinės durys laikui bėgant pakeistų spalvą ar turėtų mechaninių pažeidimų, tereiktų jų paviršių atnaujinti ir jos vėl įgaus savo pradinę išvaizdą. Negana to, lakuojant medį specialiais lakais galima išgauti įvairius durų atspalvius. Reiktų paminėti dar ir tai, kad durys iš natūralaus medžio masyvo yra ganėtinai brangios ir ne kiekvienam užsakovui yra įkandamos, tačiau kiekvienas įsigijęs tokias duris niekada nepasigailės.

Eko faneruotos vidaus durys. Kompromisas tarp kainos ir išvaizdos

Eko faneruotos vidaus durys yra tokio tipo durys, kurių varčios karkasas yra pagamintas iš spygliuotos medienos arba MDF plokštės ir yra padengtas natūralios medienos 0.3 cm storio lukštu. Ši technologija tapo itin populiari, nes durys atrodo lyg visa varčia būtų pagaminta iš vientisos natūralios medienos. Tokio tipo eko faneruotos durys yra gaminamos specialiai vaakuminiu principu padengiant natūralaus medžio faneruote arba užklijuojamos natūralaus medžio lukštu.

Eko faneruotos durys tapo itin populiarios dėl kelių priežasčių - mažesnės nei pilnai medinių durų kainos ir pilnai medinėm durim nenusileidžiančių techninių savybių. Eko faneruotų durų mažesnę kainą sudaro durų varčios karkaso gamyba iš pigesnės spygliuotos medienos ir nedidelių natūralios medienos (uosio arba ąžuolo) sąnaudų padengiant durų paviršių natūralios medienos lukštu. Neretai durų varčios karkasas yra gaminamas iš MDF (pilnavidurės arba akytos) plokštės.

Eko faneruotų vidaus durų techninės savybės

Eko faneruotų vidaus durų techninės savybės praktiškai nenusileidžia pilnai medinėms durims (kuomet varčios karkasas yra gaminamas iš spygliuotos medienos), t.y. durys yra standžios, tvirtos ir netgi lengvesnės nei pilnai medinės vidaus durys. Natūralaus medžio eko faneruote padengtas duris lengva prižiūrėti, jų paviršius itin atsparus mechaniniams pažeidimams. Reiktų paminėti ir tai, kad skirtingai nei pilnai medinės durys, eko faneruote padengtos durys "nekvėpuoja", t.y. laikui bėgant skirtingai nei pilnai medinės durys jos neišsivaikšto ir jų nereikia pakartotinai "prireguliuoti" prie durų staktos.

Dažytos vidaus durys. Puikus estetinis vaizdas ir gera kaina

Dažytos vidaus durys yra tokio tipo durys, kurių varčios karkasas yra pagamintas iš spygliuotos medienos, o durų paviršius yra padengtas specialiu durims skirtu matiniu arba blizgiu žmogaus sveikatai nekenksmingu akrilu. Jei vis dar prisimenate dažytas sovietines duris ir manote, kad tai yra tokios pačios durys, jūs labai klystate. Tai yra toli gražu visiškai skirtingos technologijos, kokybės ir kainos durys.

Pastaruoju metu itin populiarėjant skandinaviškam interjerui ši tendencija palietė ir duris. Ši dažymo technologija tapo itin populiari moderniuose lietuviškuose virtuvės interjeruose kuomet modernūs virtuvės baldai yra dažomi blizgiu akrilu. Laikui bėgant vis daugiau užsakovų renkasi blizgias arba matines dažytas duris norėdami jas priderinti prie sakykime virtuvės baldų, valgomųjų stalų ir kėdžių, šviesių interjero sienų. Neretai dažytos spalvos yra derinamos kartu su natūraliu medžiu.

Dažytų vidaus durų techninės savybės

Dažytos vidaus durys yra labai aukštos kokybės. Tokio tipo dažytos durys yra dažomos vaakuminiu principu padengiant paruoštas duris nealergišku akrilu. Dažytų durų paviršius yra atsparus saulės poveikiui, lengvai prižiūrimas nuo purvo, pačios durys yra išlengvintos. Dažytos vidaus durys gali taip pat būti komponuojamos su įvairių dydžių, spalvų ir raštų stiklo užpildais.

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: (8 - 611) 30 026
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@durumeistrai.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

x
Užklausos / užsakymo forma
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Artimiausiu metu su Jumis susisieksime telefonu arba atsakysime el.paštu.
*
*
*