Informacija klientams tel.: (8 - 611) 30 026 / Adresas: Žagarės g.14, LT-84120 Kalnelio km., Joniškio raj.

MB "Valles argenti"
Kontaktinis tel.: (8 - 611) 30 026
El.pastas: info@durumeistrai.lt
Mūsų adresas: Žagarės g. 14, LT-84120, Kalnelio k., Joniškio raj.


Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame
Dirbame visoje Lietuvoje


"Durų Meistrai" projektuoja ir gamina:
Medinės vidaus durys
Medinės lauko durys
Faneruotos vidaus durys
Dažytos MDF vidaus durys
Vidaus durys su stiklu

Pastaba klientams:
Šarvuotų durų negaminame

grįžti atgal

Durų užsakymas. Nuo iki

1 žingsnis. Durų matavimas ir kaina

Patyrę ir profesionalūs "Durų meistrai" specialistai, atvykę į užsakovo objektą išmatuos, patars bei pakonsultuos užsakovą kaip, kokias ir kokių išmatavimų bei medienos duris verta pasirinkti.

Po to, kai mūsų meistrai išsimatuos reikiamų durų matmenis ir išsiaiškins užsakovo poreikius (kokia bus panaudota: durų mediena, durų dizainas, kokios bus montuojamos durų rankenos, užraktai, pritraukėjai, stabdžiukai, slenksčiai bei kita furnitūra) užsakovui pateiks tikslią durų kainą ir bendrą darbų sąmatą.

Pastaba: Durų matavimo paslauga ir užsakovo konsultacija yra nemokami.

2 žingsnis. Durų projektavimas

"Durų meistrai" projektuotojai pagal užsakovo pageidavimus ir reikiamus durų išmatavimus naujausia programine įranga paruošia durų gamybos failus ir brėžinius. Vadovaujantis šiais brėžiniais mūsų patyrę durų gamintojai pagamins tiksliai tokias duris, kokių pageidavo užsakovas.

Durų brėžiniai pradedami ruošti po to, kai klientas pasirašo durų gamybos sutartį ir sumoka avansą.


 

3 žingsnis. Durų gamyba ir technologijos

Turime įsirengę nuosavas gamybines patalpas, kuriose gaminame įvairias duris. Vidaus ir lauko duris gaminame pasitelkdami naujausias technologijas. Gamyboje naudojame modernias kompiuterizuotas medžio pjovimo ir frezavimo CNC stakles. Tai reiškia, kad durys bus pagamintos tiksliai pagal reikiamus išmatavimus ir reikalavimus.

Išpjovus duris, mūsų darbuotojai rankiniu būdu jas paruošia lakavimui arba dažymui. Po to, kai durys nulakuojamos ir paruošiamos, jos yra galutinai džiovinamos ir supakuojamos transportavimui į užsakovo objektą.

Reiktų pebrėžti tai, kad didelį dėmesį skiriame darbų kokybei - durų gamyboje naudojame modernias medienos apdirbimo technologijas, darbuotojai dirba profesionaliais įrankiais, naudojama kokybiška mediena ir medžiagos garantuoja aukščiausią durų kokybę.

4 žingsnis. Durų montavimas ir garantijos

Patyrę "Durų meistrai" montuotojai greitai ir kokybiškai sumontuos pagamintas duris - tinkamai įstatys duris, jas sutvirtins, įsitikins, kad nėra pašalinių durų varstymo garsų ar mechaninių trūkumų. Dar daugiau, meistrai paaškins kaip ir kuom reiktų duris valyti, prižiūrėti ir pan.

"Durų meistrai" vadybininkas išrašys durų garantinį lapą ir ateityje suteiks tiek garantinį, tiek pogarantinį aptarnavimą. 

Turite klausimų? Klauskite. Atsakysime.

Informacija klientams: (8 - 611) 30 026
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@durumeistrai.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

x
Užklausos / užsakymo forma
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Artimiausiu metu su Jumis susisieksime telefonu arba atsakysime el.paštu.
*
*
*